Skip to content

اخذ پاسپورت دومینیکا و اقامت دائم آن ، دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۴ تا ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا و همچنین بدون مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد.

لازم به ذکر است که تنها کشور هایی که در دنیا پروسه قانونی برای اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری (طی پروسه کوتاه مدت) را دارند.کشور دومینیکا و کشور سنت کیتس هستند ولی از آنجاییکه کشور سنت کیتس برای افراد مقیم ایران تشکیل پرونده برای اعطای تابعیت نمی‌دهد لذا دومینیکا تنها گزینه برای ایرانیان به شمار می‌آید.

اعتبار پاسپورت دومینیکا

دلیل اخذ اقامت و اخذ پاسپورت دومینیکا زندگی و اقامت در این کشور نیست، بلکه بدست آوردن پاسپورت کشوری است که به شما اجازه سفر به بسیاری از کشورها مانند انگلستان را بدون نیاز به اخذ ویزا میدهد.

برنامه شهروندی و تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشور دومینیکا در سال 1993 توسط دولت مشترک المنافع دومینیکا معرفی شد و به سرمایه گذاران خارجی این اجازه را می دهد تا تحت شرایط خاص بتوانند تابعیت کسب کنند.اکنون این یکی از قدیمی ترین طرح های شهروندی اقتصادی در جهان و یکی از معتبرترین آنها است.

متقاضیان میتوانند به طور قانونی و در طی چهار تا شش ماه تابعیت و پاسپورت دوم غیر قابل فسخ به افراد و خانواده ها را در سراسر جهان دریافت کنند و بدون نیاز به اقامت در این کشور و یا انصراف از تابعیت فعلی خود ، تابعیت و گذرنامه برگشت ناپذیر کشور دومینیکا را اخذ می کنند.

برای درخواست تابعیت دومینیکا و اخذ پاسپورت دومینیکا ، متقاضی اصلی باید:

  • بالای 18 سال داشته باشید.

  • سلامت کامل داشته باشید.

  • سابقه کیفری نداشته باشید.

 برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیازی به زندگی در این کشور نیست.  شما فقط باید هزینه درخواست را پرداخت کنید و سرمایه گذاری خود را انجام دهید.  اینکه شما تصمیم دارید برای همیشه در جزیره بمانید یا خیر، تصمیم با شماست.

اخذ شهروندی دومینیکا

اخذ پاسپورت دومینیکا متقاضیان بسیاری دارد و افراد بسیاری به دنبال دریافت آن هستند. برای داشتن پاسپورت دومینیکا ابتدا باید شهروندی این کشور را دریافت کنید.توجه داشته باشید که برای دریافت شهروندی یک کشور روش ها و مسیر های متعددی وجود دارد.

برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا هم ،راه های مختلفی وجود دارد که هر یک از آن ها محاسن و معایب خاص خود را دارند. با توجه به این موضوع که سرمایه گذاری در این کشور یکی از ساده ترین راه ها برای دریافت شهروندی کشور دومینیکا است،اما برای این کار باید نکات بسیار مهمی را در نظر بگیرید.

چگونه می توان با سرمایه گذاری تابعیت دومینیکا را بدست آورد؟

 برنامه شهروندی دومینیکا توسط سرمایه گذاری که به عنوان گذرنامه سرمایه گذاری نامیده می شود ، دارای یک پروسه درخواست نسبتاً ساده و سریع میباشد. پس از انتخاب گزینه سرمایه گذاری خود ، نمایندگی معتبر خود را انتخاب کنید تا در تمام مسیر همراه شما باشند.

پس از  ارسال درخواست ، مدارک شما معمولاً ظرف سه ماه توسط واحد سرمایه گذاری (CIU) ارزیابی می شود. بررسی دقیق سوابق انجام می شود و اگر CIU موافقت کند که شرایط را مهیا کرده اید، درخواست شما تایید می شود. سپس گواهی ثبت نام برای شما صادر می شود و می توانید برای گذرنامه درخواست دهید.

اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا با سرمایه گذاری تحت این گزینه ، به دو روش زیر قابل انجام است:

  • گزینه اهدایی به دولت : ۱۰۰۰۰۰دلار آمریکا
  • گزینه املاک و مستغلات تایید شده : ۲۰۰۰۰۰ دلار آمریکا

این مبالغ ،سهم  بسیار کمتری از سایر تابعیت های کشورهای سرمایه گذار منطقه را داراست. برنامه تابعیت اقتصادی دومینیکا امکانات فوق العاده ای را برای متقاضیان خود ارائه می دهد و هیچ برنامه تابعیت سرمایه گذار معتبر دیگری ، دارای چنین معیارهای سرمایه گذاری مقرون به صرفه ای نیست که باعث می شود دومینیکا ارزانترین شهروندی توسط برنامه سرمایه گذاری در جهان را دارا باشد.

کشور دومینیکا دارای اقتصاد پایداری میباشد،به همین دلیل سرمایه گذاری در این کشور می تواند مزیت های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد.در ادامه به تعدادی از مهم ترین و اساسی ترین مزیت ها اشاره خواهیم کرد.

پاسپورت دومینیکا
پاسپورت دومینیکا

مزیت های سرمایه گذاری در کشور دومینیکا:

اطلاع از این مزایا به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درست تری را بگیرید که در نهایت با رضایت بیشتری همراه میباشد.

اخذ پاسپورت دومینیکا

با سرمایه گذاری در دومینیکا می توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و این موضوع به تنهایی می تواند مزیت های بسیاری را به شما عرضه خواهد کرد که در ادامه شما را با آن ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

افزایش سرمایه

دومینیکا اقتصادی پویا و رو به توسعه دارد، این موضوع و همچنین جو سیاسی پایدار این کشور به شما این اطمینان را می دهد که با سرمایه گذاری در آن ، سرمایه خود را افزایش می دهید، که بسیار حائز اهمیت میباشد و هیچگونه نگرانی راجع به آینده ی سرمایه تان نخواهید داشت.

 سفر به ۱۴۳ کشور بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که میدانید اخذ ویزای کشور های مختلف برای ایرانیان پروسه ی بسیار پیچیده و گاها سخت و حتی در مواردی غیر ممکن میباشد ولی شما با داشتن پاسپورت دومینیکابدون اتلاف وقت  میتوانید به تعداد زیادی از کشورها در قاره اروپا، آمریکا ، آفریقا و آسیا ، بدون نیاز به ویزا سفر کنید و یا زندگی کنید. به خوبی می دانید، داشتن پاسپورتی که بدون نیاز به ویزا بتوانید به ۱۴۳  کشور دنیا سفر کنید چه مزیت مهمی به حساب می آید که نباید از آن غافل شد، که سرمایه گذاری در کشور دومینیکا امکان دریافت پاسپورت دومینیکا را برای شما فراهم می کند.

اگر به دنبال تحرک جهانی برای خود و خانواده خود هستید ، معافیت های مالیاتی ، مکانی زیبا برای زندگی یا بازنشستگی ، پاسپورت دومینیکا مطمئناً یک دارایی خارق العاده است. 

با توجه به این که روشی مطمئن و مقرون به صرفه برای دریافت گذرنامه دوم است ، پاسپورت دومینیکا به افرادی که به دنبال گرفتن پاسپورت به صورت سریع و مطمئن هستند بسیار توصیه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پاسپورت دومینیکا و دریافت مشاوره حضوری میتوانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.

 

پاسپورت دومینیکا

اخذ پاسپورت دمینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا

#پاسپورت دومینیکا